חיילים משוחררים

חייל! אנחנו מצדיעים לך. סיימת את השירות הצבאי ועכשיו את/ה חוזר/ת לחיים האזרחיים מצויד/ת עם לא מעט כישורים ומיומנויות שרכשת במהלך השירות. עם זאת, המעבר לחיים האזרחיים הוא פעמים רבות מאתגר, ולא תמיד קל לתרגם את הידע והניסיון שנרכש בשירות למקצוע אזרחי. משוחררים רבים מרגישים שהם לא מוכנים מספיק לחיים האזרחיים ושהם זקוקים ליותר כלים שיסייעו להם למצוא כיוונים תעסוקתיים.

ה- SDS הוא כלי קל לשימוש שניתן להשלים תוך כ- 20 דקות, ויכול לסייע למצוא כיוונים תעסוקתיים המתאימים לאישיות שלך. בעזרת מספר שאלות פשוטות הנוגעות לתחומי העניין, לשאיפות ולכישורים שלך, ה- SDS יפיק באופן מידי דוח אישי, הכולל: 

קוד מסכם בן שלוש אותיות המייצג שלושה טיפוסי-אישיות שמתארים באופן הטוב ביותר את האישיות התעסוקתית שלך.
רשימת מקצועות המתאימה לקוד המסכם שהתקבל, ומאורגנת לפי רמת ההשכלה הנדרשת לכל מקצוע.
קוד שאיפות מקצועיות אישי, המבוסס על החלומות התעסוקתיים שלך.
תיאור של כל אחד מששת טיפוסי האישיות המוכרים כ- RIASEC.
הנחייה בנוגע לצעדים הבאים, והסבר בנוגע למשמעות הקוד והאופן שבו ניתן להשתמש בו.


ה- SDS יכול לסייע לך ללמוד כיצד הניסיון והכישורים שרכשת, יחד עם תחומי העניין וההעדפות שלך, ישמשו אותך לבחירת מקצוע מתאים. בין אם מדובר במקצוע הדורש הכשרה או השכלה גבוהה, ובין אם חשבת להשתלב במסלול מקצועי שאינו דורש הכנה מוקדמת, ה-SDS יפיק רשימת מקצועות המתאימים באופן מיטיבי לאישיות שלך.

ה- SDS הוא שאלון נטיות תעסוקתיות פשוט, זול, קל לשימוש, שיוכל לסייע לך לתכנן את המעבר לחיים האזרחיים, לבחור מקצוע או תחום לימודים, ולגלות את הכיוון המתאים ביותר בשבילך.

מלאו את שאלון ה- SDS וגלו את העתיד המקצועי והתעסוקתי שלכם עוד היום!